Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje ogólne o konferencji

Z inicjatywy Izby Gospodarczej Urządzeń OZE oraz Komitetu Organizacyjnego zespół ekspertów z różnych dziedzin spotka się, aby dyskutować o najnowszych trendach i wyzwaniach związanych z odnawialnymi źródłami energii. Wszystko to odbędzie się w ramach konferencji pt. „Zielona Rewolucja”, która jest skierowana do przedstawicieli przemysłu, nauki i polityki.

Miejsce i czas

Zaplanowane spotkanie odbędzie się w przepięknych okolicznościach przyrody w Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej. Wydarzenie zapowiadane jest na nadchodzące miesiące i będzie miało miejsce w specyficznych datach.

Prelegenci i uczestnicy

Na liście wybitnych panelistów znajdują się takie postacie jak Miłosz Motyka, Podsekretarz stanu w Ministerstwie Klimatu i Środowiska, Dr hab. inż. Krystian Szczepański, Dyrektor Instytutu Ochrony Środowiska – PIB oraz Mariusz Błasiak, Naczelnik Wydziału Projektów Rozwojowych i Nadzoru Właścicielskiego w Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych. Paneliści przedstawią najnowsze badania i inicjatywy w swoich reprezentowanych dziedzinach.

Zapisy i kontakt

Szczegóły dotyczące programu i rejestracji na konferencję są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o dokonanie rezerwacji miejsc przed ustaloną datą kontaktując się za pośrednictwem podanych kontaktów.

Dla dziecka - porównaj na Ceneo

Zielona Rewolucja: Międzynarodowa Konferencja OZE

0
Would love your thoughts, please comment.x
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner