Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zachwycające aranżacje na Dzień Dziecka

Zbliżający się Dzień Dziecka to doskonała okazja, aby sprawić radość najmłodszym członkom rodziny. Idealnym upominkiem, oprócz wspólnie spędzonego czasu, może być niebanalna aranżacja dziecięcego pokoju. Przedstawiamy kilka kreatywnych propozycji, jak przeciętny pokój zamienić w niezwykłe królestwo, w którym centralne miejsce zajmują zabawa i radość.

Kosmiczne przygody w pokoju

Pierwsza propozycja to aranżacja inspirowana kosmosem. Na ciemnych ścianach pomalowanych farbą Tikkurila Optiva Matt 5 w kolorze atramentowym, księżyc i srebrzyste gwiazdy namalowane perłową farbą Tikkurila Pearl Paint efektownie się wyróżnią. Aplikacja lakieru Taika Glow sprawi, że gwiazdy będą świecić po zmroku, dzięki czemu dziecko poczuje się jak prawdziwy astronauta.

Magia pastelowych różów dla dziewczynek

Dla dziewczynek z pewnością spodoba się przestrzeń w pastelowych różach. Ściany pomalowane plamoodporną farbą Beckers It’s Simple w delikatnym kolorze Princess umożliwiają stworzenie wnętrza pełnego magii. Tkaniny i dekoracje w dopasowanych kolorach dodadzą pomieszczeniu ciepła, tworząc przytulną i bezpieczną przestrzeń.

Ciepła aranżacja w szarości i mięcie

Na koniec proponujemy połączenie szarości i mięty z farby Dekoral Effect 3in1. Taka paleta kolorów tworzy przyjemną, orzeźwiającą atmosferę. Energiczne akcenty jak tipi w intensywnych żółciach i barwna girlanda zwiększają radość i stymulują kreatywność dziecka.

Dla dziecka - porównaj na Ceneo

Jak przekształcić dziecięcy pokój w magiczną przestrzeń?

0
Would love your thoughts, please comment.x
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner