Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Oficjalne otwarcie Majaland Gdańsk

Gdańsk wzbogacił się o nową atrakcję dla rodzin z dziećmi. Majaland, trzeci tematyczny park rozrywki w Polsce, został oficjalnie otwarty. Miejsce to, pełne bajkowego klimatu z Pszczółką Mają, Smerfami czy SpongeBobem Kanciastoportym, oferuje dziesiątki atrakcji dla różnych grup wiekowych, liczne punkty gastronomiczne oraz sklep z zabawkami. Park jest otwarty przez cały rok, posiada strefę zewnętrzną oraz rozbudowaną strefę pod dachem, zapewniając atrakcje nawet w deszczowe dni.

Bogata oferta nowego parku

29 czerwca w dzielnicy Osowa w Gdańsku, Momentum Leisure otworzyło Majaland, który stał się kolejnym powodem dla mieszkańców Pomorza oraz turystów do odwiedzin regionu. Park oferujący mnóstwo atrakcji bazujących na postaciach z bajek Nickelodeon oraz innych popularnych kreskówek, przewiduje rocznie ok. 300 tysięcy gości. Majaland Gdańsk to kontynuacja sukcesu istniejących już parków w Warszawie i Kownatach, mając ambicję stać się liderem w branży parków rozrywki w Polsce.

Atrakcje dostosowane do wszystkich wiekowych

Wśród atrakcji Majaland znajdziemy statki widmo, samoloty inspirowane Żółwiami Ninja, Karuzelę Dinozaurów, Szkołę Latania i wiele więcej. Park oferuje również wiele atrakcji wodnych, które są idealne na upalne dni. Dodatkowo, Majaland kładzie duży nacisk na edukację i rozwijanie kreatywności dzieci, oferując różnorodne warsztaty i przedstawienia.

W parku można także spotkać ulubionych bohaterów w bajkowym teatrze, gdzie Pszczółka Maja i jej przyjaciele zapraszają do wspólnej zabawy. Bajkowy wystrój parku umożliwia zanurzenie się w innym świecie, zapominając o codzienności.

Dostępność i lokalizacja

Park rozrywki, znajdujący się na ulicy Meteorytowej 12 w Gdańsku, jest otwarty codziennie od 10:00 do 18:00, przez cały rok. Bilety na atrakcje są dostępne na stronie internetowej parku, a dla dzieci poniżej 85 cm wzrostu oraz nauczycieli wstęp jest niemal darmowy. Majaland Gdańsk to znakomite miejsce na rodzinną wycieczkę, spotkanie integracyjne czy imprezę urodzinową.

Podsumowanie

Majaland Gdańsk to więcej niż tylko park rozrywki. To miejsce, które łączy zabawę z edukacją, oferując atrakcje dostosowane do różnych grup wiekowych. Czy to zimą, czy latem – Majaland jest gotowy na przyjęcie gości i zapewnienie im niezapomnianych przeżyć.

Dla dziecka - porównaj na Ceneo

Majaland Gdańsk – Nowy park rozrywki dla całej rodziny

0
Would love your thoughts, please comment.x
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner