Pozostałe

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?

Off 17
Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba wcale nie musi być wielkim miejscem, żeby trzymać w niej nasze ubrania oraz zachować w nich porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią poświęcić wnękę w ścianie w sypialni. Gdy mamy zamiar odseparować garderobę od pokoju, możemy wstawić drzwi przesuwne.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Trzymane rzeczy to istotny czynnik, który wpływa na wnętrze garderoby. To, czy w naszej garderobie powinno znaleźć się więcej regałó, szuflad bądź może drążków z wieszakami uzależnione jest od posiadanych ubrań. Decydując o meblach do garderoby musimy pod uwagę wziąć też to, czy potrzebne nam dodatkowe miejsce na różne sprzęty, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

doskonałym wyborem do małej garderoby jest nabycie szafy na wymiar. W ten sposób zmaksymalizujemy dostępną przestrzeń na rzeczy, a także inne dodatki. Doskonałą decyzją okażą się meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z pojemnych szaf ubraniowych. Rewelacyjnym pomysłem będzie także pakowna szafa narożna, która powiększy ilość dostępnej przestrzeni do trzymania swojej odzieży.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Innym sposobem, który pozwoli na zwiększenie przestrzeni użytkowej w swojej garderobie jest zamontowanie drzwi przesuwnych. Jest to oddzielny pokój. Takie drzwi umożliwią zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do otworzenia normalnych drzwi. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gotowych modeli, ale można też postawić na drzwi przesuwne na wymiar, które produkowane są przez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Odpowiednio dobrane meble to nie wszystko. Niezwykle istotne jest też odpowiednie oświetlenie garderoby. Musi ono dochodzić do wszystkich półek oraz zakamarków. Gdy dysponujemy sporą przestrzenią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy także zadbać o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one różne formy i bez problemu można je zamontować tam, gdzie się tylko chce.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ważną część każdej garderoby stanowi lustro. Duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale też umożliwi nieograniczone przeglądanie się podczas wybierania ubrań. Gdy nie mamy miejsca na lustro stojące, można zdecydować się na wiszące. Świetnym wyborem będzie też wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Dbajmy o naturę!

    Dbajmy o naturę! Ludzie często wyłącznie mówią, że dbają o ekologię. Czyli choć twierdzimy, iż w zupełności nie deprecjonujemy znaczenia ekologii, to i tak nie jest powiedziane, iż to obowiązujący standard. I właśnie dlatego należy odmienić własne rozumowanie, postępowanie! W końcu bez najmniejszego cienia wątpliwości pragniemy zamieszkiwać taki świat, w którym najzwyczajniej w świecie będzie…

  • Przyroda

    Przyroda Najważniejszym sposobem na bliskość z naturą, jeśli nie jesteśmy w stanie sobie pozwolić na mieszkanie nad morzem czy w górach bądź na stałe podróże na wczasy, jakie przecież nie kosztują mało jest posiadanie prywatnego przydomowego ogródka – uwaga na kret. To przykre, na to również nie każdy może sobie pozwolić ponieważ po prostu nie…